FARTUCHY

LUKKA Producent fartuchów

OPIS

Fartuchy, to nie tylko sposób do zareklamowania Twojej firmy, ale również pokazanie swojej osobowości.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne produkty, wysokiej jakości.

Na fartuchu można wykonać różne nadruki, rysunki, naklejki, loga, reklamy czy nawet ręczne ozdoby. Nadruk pod specjalne zamówienie może być prezentem na święta, rocznicę ślubu, urodziny, dzień babci, dzień mamy itp.

Posiadamy fartuchy dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.

  • damsko-męski: rozmiar – 71cm szerokość, 79cm długość,
  • dziecięcy: rozmiar – 50cm szerokość, 60cm długość,
  • skład surowcowy: 65% poliester 35% bawełna
  • kolor: czarny lub czerwony
  • gramatura: 245 g/m2
  • kurczliwość: do 2%
  • wielkość nadruku: A5
  • kieszeń: tak
  • regulacja zapięcia: tak
  • produkt POLSKI
tkanina

Wykonanie

Materiał poliestrowo-bawełniany z którego uszyty jest fartuch jest względnie grubą tkaniną o skośnym splocie tkackim i wysokim zapełnieniu powierzchniowym. W wyniku zastosowania tego splotu tkanina jest bardzo gęsta, a po jej prawej stronie znajduje się charakterystyczny skośny prążek. Drelich to stabilna w obu kierunkach i bardzo wytrzymała tkanina, w której pomiędzy nitkami wątku i osnowy nie ma wolnych przestrzeni. Oferowany drelich jest wysokiej jakości tkaniną poliestrowo-bawełnianą, która ze względu na swoją strukturę i właściwości ma bardzo szerokie zastosowanie. Oczywiście tym najbardziej popularnym jest wykorzystanie drelichu do szycia odzieży roboczej. Drelich stosuje się równie często do produkcji tekstyliów domowych, w branży obuwniczej i meblarskiej.

Na fartuchu czarnym nadruk jest wykonany w kolorze białym za pomocą Folii do termotransferu Flex Soft No Cut. Nadruk wykonany przy pomocy folii Flex Soft No Cut jest ostry, elastyczny i miły w dotyku

Tkaninę z nadrukiem: nie wybielać, nie prasować nadrukowanego pola.

 

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Jan Masters
Designer

Realizacje

Poniżej znajdują się zdjęcia fartuchów wykonanych na specjalne zamówienie dla Naszych klientów.

Nadruki

Na fartuchu czarnym nadruk jest wykonany w kolorze białym za pomocą Folii do termotransferu Flex Soft No Cut. Nadruk wykonany przy pomocy folii Flex Soft No Cut jest ostry, elastyczny i miły w dotyku.

Współpraca

Posiadasz firmę gastronomiczną, kosmetyczną, fryzjerską - potrzebujesz fartuch - zapraszam

Zamów już dzisiaj!

lukka
„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni. ” – 2021